O nas

Witam, nazywam się Magdalena Cieśla i jestem na tej stronie po to by odpowiedzieć na pytanie jak i w czym możemy wzmocnić Ciebie i Twoja firmę. W jednym zdaniu o mnie byś wiedział z kim masz do czynienia. Z wykształcenia jestem filozofem, z pasji marketingowcem, a z zawodu redaktorem, coachem, trenerem i sprzedawcą.


Oferuje więc Ci 3 w 1:

  • rzetelną analizę sytuacji,
  • dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb narzędzia   
  • ​efektywny wzrost sprzedaży


A czego właśnie Ty potrzebujesz?

Z jakiego powodu jesteś na tej stronie?

Czego chcesz się o nas dowiedzieć?


Jeśli standardowych informacji patrz poniżej.

Jeśli czegoś więcej zobacz, co ale przede wszystkim JAK robimy.

Nie koncentrujemy się bowiem na tym co, tylko JAK.


Ostatnio otrzymałam od jednego z coachów przydomek

Lady Torpeda.

Ciekawi Cię dlaczego?

Button

Instytut Nowych Idei działa od 2013 r w tym czasie mieliśmy i mamy nadal zaszczyt wspierać naszymi usługami działalność wielu znaczących firm: małych, średnich i dużych, o lokalnym, regionalnym i ogólnopolskim zasięgu działania. Są to Klienci reprezentujący rozmaite branże. Firma nie bez powodu nosi nazwę Instytutu, ponieważ priorytetem jest permanentne rozwijanie i udoskonalanie metod działania. Działamy systemowo, nie masowo; koncentrujemy uwagę na wybranych zadaniach, ale i dostrzegamy kontekst, nie dewaluujemy wiedzy i doświadczenia łapiąc się wszystkiego i za wszelką cenę, a staramy się odkryć i spełnić wszelkie potrzeby najbardziej wymagającego klienta. Stale monitorujemy także wszelkie prowadzone przez nas aktywności, gdyż fundamentalne jest dla nas dostarczanie profesjonalnych usług na najwyższym poziomie.

 

 

  Nasza Filozofia

Naszą misją jest dostarczanie skutecznych i efektywnych narzędzi dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów.

Promujemy Klientocentryzm.

Stawiamy na Sprzedaż Edukacyjną. To nurt, który stworzyliśmy i proklamujemy.

Nie koncentrujemy się tylko na tym CO, ale przede wszystkim na tym JAK.

Uczymy, trenujemy i wdrażamy praktyczne metody nie dla każdego, ale właśnie dla Ciebie i Twojej firmy.

 

  My to kto?

Nasz zespół to grupa ponadprzeciętnie kreatywnych osób. Cechuje nas nie tylko pasja ale i wiedza poparta doświadczeniem. U nas sens nie leje się kropelkami. U nas każde działanie jest nastawione na efektywność. Stale ją mierzymy i stale ją podwyższamy. Posiadamy obszerne doświadczenie we wszelkich obszarach sprzedaży, marketingu, PR-u i reklamy. Efektem tej wiedzy jest publikacja pt.: „Filozofia Reklamy” czy czasopismo Harmonia. My nie tylko mówimy, my przede wszystkim działamy.


Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w wielu branżach począwszy od produktów prozdrowotnych, poprzez transport i logistykę, a na oprogramowaniu i usługach cateringowych skończywszy.

 

  Jak działamy

Współpraca z nami zawsze oparta jest o ekspercką, dokładną analizę Państwa potrzeb.

Następnie dopasowywane są odpowiednie kierunki działania, proponowane są najbardziej skuteczne dla Państwa działania, produkty czy usługi i kanały marketingowe. To co proponujemy to przede wszystkim realny wzrost sprzedaży a także optymalizację kosztów pozyskania klientów.
Wisienką na tym całym smacznym torcie jest to, że płynnie mówimy i tworzymy zarówno w języku angielskim, jak i niemieckim…


Wspieramy Państwa sukces!